Akceptuję, nie pokazuj więcej.

29 września 2018r. w Sanktuarium Królowej Rodzin w Chorzelowie – nasza Msza św. na rozpoczęcie roku przedszkolnego

„Matko Najświętszej Rodziny w Nazarecie, Pani Ziemi Mieleckiej, niezawodna Strażniczko Parafii Chorzelowskiej.

Wpatrzeni w Twój urzekający obraz,  przedstawiający nam Najświętszą Rodzinę w Nazarecie,

na którym tulisz Boskie Dziecię do łona pod czujną opieką Świętego Józefa,

wołamy do Ciebie głosem błagalnym. Stań na straży naszych rodzin i odradzaj je duchowo.

Niech każda rodzina polska będzie ostoją wiary, czystości obyczajów i chrześcijańskich tradycji polskich. Amen”.

Tymi słowami prosiliśmy Matkę Bożą o opiekę nad nami w nowym roku przedszkolnym.

Ksiądz Sławek odprawił Eucharystię i wygłosił do nas Boże Słowo .

Z Bożym błogosławieństwm  rozpoczynamy nowy rok przedszkolny.

Przedszkole Niepubliczne
Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus